درباره ما

با سابقه ترین تیم در زمینه طراحی وب و موبایل

معرفی سفیرسیستم

ما سفیرسیستمی هستیم

از ابتدا حضور داشته‌ایم

تمرکز ما بر روی انجام راه حل های آنلاین است. مشتریان ما مهم ترین دارایی ما هستند. تیم ما بهترین ها را در مهارت های خود دارد. ما امیدواریم که در کشور ما ایران، بتوانیم گام های موثری برای توسعه فناوری اطلاعات در رابطه با حوزه های مختلف زندگی اجتماعی برداریم. شركت فناوری اطلاعات سفیر سیستم، با هدف ارائه خدمات نوین اطلاع رسانی ،ایجاد پایگاه اینترنتی ،ارائه سرویس های مبتنی بر وب و همچنین ايجاد بستري مناسب در زمينه ارائه راهكارهاي يكپارچه فناوري اطلاعات تأسيس گرديد.به واسطه تحقیق و بررسی گسترده در سال های گذشته، با شناخت کامل از مشکلات و خواسته های مشتریان اقدام به ارائه راهکارهایی برای پاسخ به این نیازها نموده است.

این شرکت با تجربه حرفه ای در زمینه طراحی،برنامه نویسی و فضای مجازی آمادگی انجام پروژه های مرتبط با زمینه فعالیت خود را دارد. اكنون چندین سازمان وشركت بزرگ از خدمات نرم افزاري اين شركت استفاده مي نمايند. فناوری ﺍطلاعاﺕ سفیر سیستم دﺭ ارﺍئه سرویس طرﺍحی و توسعه ﻭب سایت، تولید اپلیکیشن های موبایل، سیستم هاﯼ ساﺯمانی مبتنی بر ﻭﺏ، بهینه ساﺯی نتایج موتورهای جستجوﯼ اینترنتی، شبکه ﺍجتماعی، میزبانی و پورتاﻝ هاﯼ ساﺯمانی و...ﺩﺭ ﺍین رﺍﻩ ﺍﺯ بهترین شیوەهای پیاﺩەسازی ﻭتوسعه بهره می گیرﺩ.

خیلی خوشایند است که کارمان را دوست داشته باشیم

سفیرسیستمی شوید

کار در محیطی سرگرم‌کننده بسیار لذت‌بخش است

سفیرسیستمی شوید

حس خوب مفید بودن را تجربه کنید

سفیرسیستمی شوید

  ارزش های بنیادین ما

  انصاف، شفافیت و صداقت، خوش حسابی

  ممتاز بودن

  بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات
  می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز سفیر سیستم، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.

  مسئولیت‌پذیری

  هر چه هست را با شما مطرح می‌کنیم
  آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا، منتقد، صریح و صادق باشند و هرکس مسئولیت‌های درون سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد.

  شفافیت

  حساب و کتاب سرمان می‌شود
  سازمان ما سیستمی باز و شفاف است. ما اطلاعاتی را که گروه‌های ذی‌نفع در کسب‌و‌کار ما حق دسترسی به آن ‌را دارند، داوطلبانه منتشر می‌کنیم.

  موقعیت‌های شغلی

  سفیرسیستمی‌ها خلاق، تاثیرگذار و شوخ طبع‌اند

  نیروی انسانی متخصص، مهم‌ترین سرمایه‌ هر شرکت دانش‌محور است. آن‌چه سفیر سیستم را در اوج نشانده، ۴۶ نفر نیروی انسانی توانمند و متخصصی است که بر پایه‌ نیازهای بازار، در محیطی دانش‌محور و دوستانه، به دنبال ارائه‌ بهترین راهکارها، محصولات و خدمات به مشتریان هستند.

  طراح و توسعه دهنده وب

  Front End Developer & Web Designer

  به عنوان طراح و توسعه دهنده وب، شما باید علاوه بر تسلط به Photoshop، IIILustrator، InDesign، در زمینه PHP, HTML, MySQL, CSS, jQuery تسلط داشته باشید تا بتوانید در پیاده سازی، ارتقاء و تولید محصولات جدید مجموعه نقش موثری داشته باشید.

  ارسال رزومه

  بازاریابی و فروش

  Campaign Planner

  به عنوان یک طراح و برنامه ریز کمپین، شما باید با توجه به نیاز مشتریان و به کمک تحقیق در بازار، طرح‌های خلاق برای اجرای کمپین‌های آنلاین داشته باشید. پیاده سازی این ایده‌ها و ارائه مناسب آن‌ها از مهارت‌هایی است که انتظار می‌رود داشته باشید.

  ارسال رزومه

  کارشناس کنترل پروژه

  Digital Advertising Specialist

  به عنوان کارشناس فروش آنلاین، شما باید در حوزه تبلیغات آنلاین، انواع رسانه‌های آنلاین و فروش تبلیغات بر این بستر، و همچنین ارائه کمپین‌های آنلاین تسلط داشته باشید.

  ارسال رزومه

  کارشناس پشتیبانی فنی

  Media Buyer

  به عنوان خریدار رسانه، شما باید با توجه به ذاعقه بازار تبلیغات آنلاین، به تکمیل سبد تبلیغاتی مجموعه کمک کنید. شناخت بازار تبلیغات و مهارت در مذاکره برای شما که خریدار رسانه هستید، حرف اول را می‌زند.

  ارسال رزومه