نرم افزار پرتال سازمانی

با هر بودجه‌ای و هدفمند تبلیغ کنید

نرم افزار پرتال سازمانی

به صرفه و هوشمندانه تبلیغ کنید

ما با درک کامل از نیاز های امروز مدیران و سازمان ها , مبنی بر داشتن سیستم های یکپارچه اقدام به طراحی پورتال (پرتال) نموده ایم , به شکلی که کاربران سازمان شما بدون نیاز به داشتن تخصص و یا دانش فنی در مدت زمان کوتاهی می توانند تبدیل به کاربران حرفه ای این پرتال شوند و در سطوح مختلف سازمان آن را راهبری و مدیریت کنند .


از مهمترین ویژگی های هر محصول نرم افزاری که باید مورد دقت قرار بگیرد ظرفیت قابل تحمل نرم افزار و همچنین میزان مصرف منابع سخت افزاری به ازای هر بازدید است.

یکی از دغدغه های مدیران در سطوح مدیریتی سازمان چالش انتخاب مابین پورتال و یا وب سایت برای کسب و کارشان می باشد.

ما در طراحی پورتال (پرتال) سفیر سیستم برای این چالش هم راه کاری ارائه کرده ایم . پرتال سفیر سیستم در عین قدرتمندی در مدیریت فرایند های سازمان شما , می تواند به عنوان یک وب سایت هم عمل کند بدین شکل که شما در عین حال که ویترینی زیبا برای ارائه خدمات و یا محصولات خود دارید . پورتالی قدرتمند برای مدیریت کسب کار خود نیز دارید . بدین ترتیب هم در هزینه منابع سخت افزاری صرفه جویی کرده اید و همچنین هزینه های مربوط به تهیه و نگهداری را با تجمیع وب سایت و پورتال به حداقل ممکن رسانده اید .

پورتال سازمانی سفیر سیستم در واقع پورتالی برای پیاده سازی فرایند های مورد نیاز یک سازمان می باشد . ما در طراحی این پورتال سازمانی فاکتور سرعت و سهولت در اجرای امور سازمانی شما را مد نظر داشته و سپس اقدام به توسعه آن نموده ایم . پورتال سازمانی سفیر سیستم قابلیت اضافه کردن فرایند های جدید متناسب با کسب کار سازمان شما را دارد . در واقع شما با داشتن این پورتال در سازمان خود , بدون محدودیت در زمان و مکان به کسب کار خود اشراف کامل خواهید داشت .

ویژگی های نرم افزار

پرتال سازمانی سفیر سیستم

۱. مدیریت سطوح دسترسی
۲. قابلیت شخصی سازی
۳. طراحی پورتال به صورت ماژولار
۴. هزینه اندک توسعه و نگهداری
۵. امکان تعریف زیر پورتال
۶. طراحی مقیاس پذیر
مشاوره با کارشناسان
کارشناسان پشتیبانی، همواره آماده پاسخگویی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.
چه ساعتی با شما تماس بگیریم